طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

Blog Article

اما برای جذب مشتری در اپلیکیشن بیشتر باید به سراغ تبلیغات در مارکت های دانلود اپلیکیشن و تبلیغات کلیکی یا نمایشی بروید و برای جذب مشتری به صورت ارگانیک کار سخت تری دارید.

امکانات سایت فروشگاهی کاملا بر اساس نیازها و تعداد محصولات شما طراحی می‌شود. بنابراین از این بابت نگرانی نداشته باشید.

 فرض کنیم شما یک فروشگاه کفش دارید و سئوی فروشگاه شما از نظر گوگل بسیار خوب است. بنابراین وب سایت شما در کلمات کلیدی چون خرید کفش، قیمت کفش و ….

نحوه ی مدیریت سایت های فروشگاهی باید به گونه ای باشد که بتوان به راحتی در آن تغییرات را اعمال کرد. زیرا ممکن است در طول روز چندین بار تغییراتی در زمینه اعلام موجودی و همچنین قیمت ها صورت پذیرد.

از دسته بندی های عالی در صفحه اصلی و منو یا همان فهرست تا فیلتر های محبوب برای پیدا کردن محصول خاص کاربران، از قسمت های مختلف نقد و بررسی مربوط به خود دیجی کالا تا قسمت نظرات کاربران در خصوص محصولات، از نمایش محصولات ویژه و پرفروش تا قسمت نمایش محصولات جدید و کاربردی برای شما و همچنین مقایسه کالاهای مختلف با همدیگر، همه این سایت و همه ویژگی یک سایت فروشگاهی خوب و عالی را عرضه می نماید.

این افزونه قابلیت های بسیار زیادی را به یک فروشگاه اینترنتی وردپرسی می دهد.

 او به این فکر کرد که این موضوع نباید تنها به صورت یک متن ساده باشد. بلکه متن‌ها باید به یکدیگر لینک داده شود.

با استفاده از این ابزار می توان وب سایت های قدرتمندی در زمینه فروش اینترنتی ایجاد نمود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه ایی که در بالا مشاهده می کنید، صفحه درج محصول است که همانطور که در تصویر مشخص شده می توانید با کلیک بر روی “تنظیمات فروشگاه” وارد پنل مدیریتی خود شوید.

اما در اینترنت اوضاع متفاوت است. طبق آمارها در سال ۱۴۰۰، فقط بالای ۵۹ میلیون نفر کاربر ایرانی داریم. تصور کنید با داشتن سایت، روزانه توسط چند صد نفر، دیده می‌شوید.

طراحی سایت فروشگاهی، با سایت‌های دیگر مثلا طراحی سایت آموزشی یا خدماتی، زمین تا آسمان فرق دارد. هر کدام از این وب‌سایت‌ها، هدف‌های متفاوتی دارند.

درباره ما طراحی سایت سئو آموزشگاه استارت آپ بازاریابی اینترنتی دامنه و هاست مقالات تماس با ما طراحی وب سایت فروشگاهی رایگان

از این لحاظ بعد از طراحی سایت مهمترین اقدامی که باید صورت پذیرد بهبود سئو سایت است.

Report this page